kajaki vista

Vista

Superwygodny angielski kajak dwuosobowy dla początkujących i zaawansowanych (rodzinom chcącym zabrać ze sobą dziecko dołączamy miękkie siedzisko). Dobrze trzyma kurs. Miękkie rozkładane foteliki (z miejscem na napoje), regulowane stopki do zapierania się podczas wiosłowania, wodoszczelna bakista w wersji z lukiem. Idealny na długie, kilkudniowe spływy, zwłaszcza rzeką Tanew. Standard wśród wypożyczalni.

Długość:Szerokość:Waga:
4,85 m0,82 m 38 kg

kajaki Sprinter Duo

Sprinter Duo

Wygodny 2-osobowy kajak polietylenowy firmy Roteko na spływy jednodniowe, idealny dla rodziny i spływów indywidualnych. Posiada wygodne, wyprofilowane foteliki (z miejscem na napoje) oraz stopki do zapierania się podczas wiosłowania. Kajak o dobrych właściwościach nautycznych – bardzo zwrotny, co przydadne jest zwłaszcza w górnym odcinku Tanwi (świetny również płynąc w pojedynkę). Odrobinę podsterowny (jak większość kajaków) przy przeciążonym dziobie.

Długość:Szerokość:Waga:
4,14 m0,78 m 35 kg
kajak Finder Duo

Finder Duo

Wygodny dwuosobowy kajak polietylenowy (rozkładane foteliki, miejsce na napoje, stopki do zapierania się podczas wiosłowania). Idealny na całodniowe spływy, choć sprosta z powodzeniem nawet kilkudniowej wyprawie kajakowej (posiada sporo miejsca na bagaże w kokpicie). Kajak zwrotny i dobrze trzyma kurs, a specjalny kształt dziobu pozwala łatwo pokonywać małe przeszkody. Niektóre kajaki posiadają opcjonalne 3-cie siedzisko dla dziecka.

Długość:Szerokość:Waga:
4,19 m0,82 m 38 kg
kajak Family

Family

Wygodny 3-osobowy kajak polietylenowy (trzy pełnowymiarowe foteliki, miejsca na napoje stopki do zapierania się podczas spływu), stabilny i dobrze trzyma kurs – idealne rozwiązanie dla rodziny z dzieckiem lub dylematu 'kto płynie sam’, zwłaszcza na nizinne spływy rzeką Tanew.

Długość:Szerokość:Waga:
4,95 m0,82 m 52 kg
kajak Touring 350

Touring 350

Kajak wyprawowy wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości HDPE przeznaczony zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy. Kajak ten dzięki niewielkim gabarytom jest doskonałą propozycją dla miłośników rzecznych wypraw. Jego dno wygięte w lekki łuk powoduje, że dobrze przechodzi przez przeszkody, co ucieszy zwolenników pływania zwałkowego.

Długość:Szerokość:Waga:
3,50 m0,65 m 22 kg